Rok 2011

19. 10. 2011

Naši mladí hasiči se dne 3. září utkali s  ostatními týmy MSK na krajské soutěži v Orlové-Rychvaldu, kde postoupili z 1.místa opavské ligy.Na soutěž postupovaly nejlepší 3 týmy z každého okresu MSK.

Na této soutěži se  dělili o celkové 3. místo celkem 3 týmy se stejným počtem bodů.Vše rozhodl požární útok a 3 desetiny sekundy nás odsunuly na celkové 5. místo ze 13 družstev v této soutěži.Pohár jsme ale také přivezli, a to za štafetu.Ta naše je totiž 3 nejlepší v kraji moravskoslezském. Klukům gratuluje celý sbor.

Po cestě domu jsme navštívili hasičskou centrálu v Ostravě.viz fotky

img_0415.jpg

Už to není tajemství a možná se splní brzy náš sen, ale nebudeme říkat hop před brodem.

Konečně o nás ví i jinde, že naše práce není zbytečná a začíná nést ovoce!!!!!

18.6. Mladí hasiči Podvihov se stali vítězi i v poslední soutěži v Bobrovníkách a stali se z nich tak MISTŘI ligy 2010-2011

6 let práce s omladinou přineslo blažený vrchol

Všem Vám oznamujeme, že naši mladí borci postoupili v celostátní hře "Plamen" z okresního do krajského kola, které se konalo 11.6 na stadionu v Třinci. Reprezentovali tak opavský okres spolu s Těškovicemi.Hurá, hurá, hurá.

Třinec – Třinecký atletický stadion v Lesní ulici hostil v sobotu krajské kolo hasičské hry Plamen. Bojovalo se o účast na celorepublikovém klání, které se uskuteční 2-6 července v Ostravě.Z každého okresu Moravskoslezského kraje byly zastoupeny 2 nejlepší celky, které se probojovaly z okrskových kol na okresní a dále na právě krajské kolo.My jsme byli jako nováček a překvapení sezóny jedni z nich.Ve velmi silné konkurenci nám patří ze 12 celků 8.místo. Ale pozor, ještě nás čeká 1 kraj za opavskou ligu a teď jsme nasbírali hodně zkušeností!!!